Wonder Lady 1984, HBO Max’i serbest bırakacak ve bu Noel

‘ı seçecek yeni bir rapora göre, Soru Lady 1984, Noel Günü’nde HBO Max’i seçecek. Warner Bros.’da, Gal Gadot’un Diana Prens olarak oynadığı Patty Jenkins’in bu devasa bütçe planı devamı ile ne bitireceğiniz hakkında perde arkası tartışması oldu. Covid-19 pandemi kış mevsimi aylarında (kuzey yarımkürede) bir kez daha yükselirken, tiyatrolarda serbest bırakma ve bütçe planını geri kazanma olasılığı zayıf. Böylece, Lady 1984 sorusu, Noel Günü’nde ve aynı zamanda ABD’de HBO Max’e çarpan tiyatroları seçecek.

Soru Lady devam filmi için bütçe planı kamu bilgisi değildir, ancak birçok tahmin bunu 200 milyon dolara koymuştur. Bu, Disney’in Mulan’ı sayarak akışa geçiş yapmak için en önemli bütçe planı filmini işaret ediyor. Bu film, Disney+ abonelerinin film için ek 30 dolar ödemesi gerektiğini ima eden birinci sınıf bir isteğe bağlı video teklifiydi. Warner Bros. Lady 1984 soru sunacak “Abonelere ekstra masraf olmadan”

Screengrab üzerinden resim

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 saniye 12 dakika, 40 saniye

Canlı
00:00
12:40
12:40

CEO Jason Kilar, kartal gözlü izleyicilerin güncellenmiş fragman pazarlamasıyla yakalanmasından bir saat kadar sonra ifadeyi yaptı. Warner Media’nın “benzeri görülmemiş” kararını da aradı. Filmi hem tiyatrolarda hem de HBO Max’te hem sergi pazarındaki ortaklarına hem de taraftarlara hizmet veriyorlar.

Yazdığı gibi:

“Teatral deneyime adanmışız ve katılımcılara bu nitelikte bir film sağlamanın en iyisi olduğuna inanıyoruz. Dünyanın çevresindeki milyonlarca hayranın filmlere gideceğinden beri tiyatrolara inanıyoruz. Hayranlar tiyatro deneyimini aradıkları gibi, katılımcılarla ortaklaşa fantastik filmlerle hizmet etmek için orada olacağız. Toplu olarak, hayranlar bunları gerektiği gibi seçerler.

“Lady 1984’ü sorgulamak için geri dönersek, bu kararın bir takım fayda sağlayacağına inanıyoruz. İlk ve birçok temel avantaj, ilk günden itibaren eşsiz seçenek türünde hayranlar içindir. İkinci fayda katılımcılara, operasyonlarında önlem alırken çok ihtiyaç duyulan bir zamanda hevesle beklenen bir film sunuyor. Son olarak, yenilikçi ortaklarımızın ve kendimizin bu karardan, hem teatral hem de ABD’deki HBO Max aracılığıyla fan tepkisi türünden faydalanacağına inanıyoruz.

Kilar, bu çabanın başarısını değerlendirirken, elbette Covid’den bu yana değişen beklentilere, beklentilere bakacaklarını, elbette Covid’in değişeceğini belirtiyor. Bununla birlikte, aynı zamanda, hem serbest bırakma gününde hem de ötesinde filmi HBO Max’te izlemeyi seçen hane sayısına da ilgi duyacaklar.

Noel Günü’nde hem tiyatrolarda hem de HBO Max’te Lady 1984’te soru 1984’ü yayınlama kararına neye inanıyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi, tepkilerinizi ve teorilerinizi paylaşın.

Warner Bros.

Leave a Comment