Alter Ego#107, Batman Sanatçılarının

Medya Sürümünün Tam Renk Kapsamını Kullanıyor-Alter Ego#107 (tam renkli 84 sayfa, 8,95 $), kesin Kara Şövalye Sanatçısı tarafından kullanılmayan bir Altın Çağ Kapağını içeren büyük bir Batman sorunudur. Dick Sprang! Bu yarasa merkezli sorunun ön planında Sprang (Batman, Süpermen/Batman ekibi, vb.) Ve Jim Mooney (Batman, Superman, Robin, Supergirl, Tommy Yarın, Örümcek Adam, Marvel Takım, Şeytan Kid , vb.)! Ayrıca Bob Kane, Jerry Robinson, Win Mortimer, Shelly Moldoff, Charles Paris ve diğerleri tarafından nadir ve görünmeyen Batman Sanatı var! Jim Amash tarafından yürütülen Tony Tallarico röportajının II. Bölüm! Artı FCA (Amerika’nın Fawcett Koleksiyoncuları), Michael T. Gilbert, Bay Monster’ın komik Crypt, Bill Schelly ve daha fazlası! Şimdi tam renkli! Roy Thomas tarafından düzenlendi.
84 sayfalık tam renkli dergi
Baskı Sürümü: 8,95 $ kapak fiyatı
Dijital Baskı: 2,95 $

Diamond Comic Distribütörleri Kod Satın Alın: Dec111275

Sipariş Bağlantısı:

Bu kitabın yayınlanmasının beklentisiyle Twomorows Publishing, okuyucuların bu bağlantıdan ücretsiz bir PDF önizlemesini indirmesine izin veriyor:

AlterEGO107preview.pdf’e erişmek için tıklayın

Alter Ego #107, 22 Şubat Çarşamba günü çizgi roman mağazalarında satışa sunulacak.

Şimdi 19. yılında, Twomorrows Publishing, ödüllü dergi ve kitap çizgisi aracılığıyla çizgi roman ve Lego fandomu için yeni bir gün geçiriyor.

Bunu Paylaş:
Paylaşmak

Reddit
Twitter

LinkedIn
Tumblr

Telgraf
Pinterest

Facebook
Cep

Naber

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

Tam Renk Alter Ego #113, Marv Wolfmanmedia sürümüne odaklanıyor-Ego #113 (tam renkli 84 sayfa, 8,95 $) Makaleler Marv Wolfman’ın çizgi romanlarda ilk on yılı-Richard Arndt’a Dracula, Teen Titans Mezarı’ndaki çalışmaları hakkında konuşuyor. Kaptan Marvel, John Carter, Daredevil, Nova, Batman, vb.
14 Eylül 2012 “Çizgi Roman”

Alter Ego #110 Özellikleri 1940’lar Kaptan Marvel Radio Dramamedia Sürümü – Alter Ego #110 (tam renkli 84 sayfa, 8,95 $) Özel bir Shazam!/Fawcett sorunu, genişletilmiş FCA (Amerika’nın Fawcett Koleksiyoncuları) bölümü! P.C. Hamerlinck, az bilinen 1940’ların “Captain Marvel” radyo şovunu sunar (In…
1 Haziran 2012 “Çizgi Roman”

Alter Ego #133, Jim Mooneymedia Sürümü Üzerine Looney alır-Alter Ego #133 (tam renkli 84 sayfa, 8,95 $) Spotlights Beyefendi Jim Mooney, onları çeken kişi-Batman & Robin, Supergirl, olağanüstü örümcek adamı, Süper kahramanların Lejyonu, Tommy Yarın, Hayalet Rider, Kahraman için Dial H,…
4 Haziran 2015in “Çizgi Roman”

Leave a Comment