Kemik: Boneville’den

, büyük olasılıkla daha fazla olmasa bile, kemik için en az bir öneri gördünüz. Açıklama kadar gerçekten yaşayan her yaştan fantezi boğaz: burada herkes ve tüm nesiller için bir şeyler var.

Boneville’den çıkan ilk kitap, oyuncu kadromuzu tanıtıyor ve onları harekete geçiriyor. Kemik kuzenleri, Fone, Phoney ve Smiley, kasaba halkı açgözlü, para grobbing foney’i kovaladıktan sonra çölde saklanıyor. Çekirge saldırıları ve kuzenler ayrılıyor, bu yüzden şimdi tekrar bir araya gelmeli.

Mizahın yanı sıra deneyimin yanı sıra risk ve canavarlar da var. Kuzenler çok kaçıyor, çünkü tüm büyük kahramanlar olduğundan daha büyük bir şeyle karşılaştıklarında. Kemikler de ufacık tarafta, bu yüzden çoğu bu kategoriye, özellikle ejderhaların yanı sıra aptalca sıçan yaratıklarına uyuyor. Gençler ilişki kuracak. Yaşlı insanlar, sıçanların tükürükleri için akşam yemeğinin kaçmasına izin verdikleri gibi, birkaç karakter arasındaki çekişmeyi kavrayacaklar.

Jeff Smith’in karikatürü mükemmel ve hayal gücü sayfadan yayılıyor. Bazen, bu kitabı okumak neredeyse bir çizgi film izlemek gibidir, çok akıcı ve animasyonlu ve hareket dolu. Fone keşfedildiğinde ve Thorn tarafından kucaklandığında, kalpleri kafasını yayan izlemek çok güzel. Bu basit işaret duyguları hakkında çok şey ifade ediyor.

Ancak tadı kıvrılmasını önlemek için yeterli tart çok fazla zekâ var (bebek possumları!). Phoney’in henüz öldürülmemesi şaşırtıcı, ancak tam olarak onun ne kadar olası olmadığı Smith’in karakter yaratma için bir övgü. Çok şey oluyor, ancak daha fazlası için hazırlanan bu kitabı hala ortaya çıkaracaksınız, aynı zamanda neyse ki, orada çok büyük fırsatlar var.

Jeff Smith’in web sitesine Boneville denir. (Yayıncı bir değerlendirme kopyası sağladı.)

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Tumblr

İlgili Mesajlar:

Yeni Kemik Grafik Kitabı, ilk kemik sorunundan 25. yıl dönümünden ve kitabın bir çocuk grafik kitabı klasiği olmasından yıllar sonra, animasyon kitaplarının yeni bir kemik kitabı ortaya koydu. Kemik kuzenleri ve arkadaşları Bartleby Bebek Sıçan Yaratığı “çöl boyunca, cılızlarında Boneville’e tehlikeli bir yolculuğa çıkıyor …

Scholastic, Scholastic’in gençler ve gençler için grafik romanları yayınlamak için Graphix Comic baskısını başlatmasından bu yana 10 yıllık Graphix’i Bone Tribute Editionit ile 10 yıl sürecek. Kutlamak için, Jeff Smith’in son derece önde gelen fantezi serisindeki ilk cilt olan Boneville’den yeni bir Bone: Out Boneville’i açıkladılar. O kitap…

Jeff Smith Bone, Jeff Smith’in her yaş için Bone Fantasy grafik romanlarının şu anki yayıncısı New Writerscholastic ile birlikte geliyor, karakterleri içeren yeni başlıklar ortaya çıktı. Smith onları çizecekken, yeni bir yazar Tom Sniegoski var. Kemik: Smith ile birlikte yazılmış uzun boylu masallar gelecek yıl, yaz 2010’da çıkacak. Görev…

Leave a Comment