Son podcast Soul Tumber Comic

‘dan gelen son podcast’ten gelen çocuklar, soldaki son podcast, yayıncılık dünyasına girdi. (Ayrıca bakınız: soldaki son kitap incelemem.) Ayrıca, hayran sanatının büyüsü sayesinde, kendilerini çizgi film karakterleri olarak yeniden keşfettiler. Şimdi, DC Comics’in yardımıyla, bu iki şeyi son bir podcast çizgi roman dizisi olan Soul Tumumber’da birleştiriyorlar.

Bir kez daha, her şeyden bir tazeleme son podcast

Bence resmi kanallar en sık soldaki son podcast’i gerçek bir suç podcast’i olarak tanımlıyor. Bu kesinlikle çıktılarının büyük bir kısmını bugüne kadar kapsasa da, hepsi bu değil. Örneğin, 1300’lerin ortalarında Bubonik Veba’nın gelişimi ve yayılması gibi çeşitli konularda bölümler kaydettiler. (Bunu şeytanlık için yaptı.)

Podcast’in başarısı canlı şovlara ve mağazacılık fırsatlarına yol açtı. İlkbaharda Jack’te resmi bir kahve karışımı var. Ayrıca, esrarla ilgili suçlar için hapiste olan insanları serbest bırakmayı amaçlayan kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan son mahkum projesine fayda sağlayan vapes satarak ot işine girdiler.

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 saniye 12 dakika, 40 saniye

Canlı
00:00
12:40
12:40

Bu sonbaharda son podcast Soul Tumber Comic serisi geliyor

DC Comics aracılığıyla görüntü

5 Ekim’de piyasaya sürülecek olan dizi altı sorundan oluşacak. Ve son podcast’in ev sahiplerinin hayran sanatında görünme eğilimine rağmen, aslında dizinin odağı değiller. Bunun yerine, kötülüğün daha düşük sınıf bir versiyonuna benzeyen kurgusal bir hikaye olacak. Resmi arsa açıklamasına göz atın:

“Rezil eski bir seminer öğrencisi olan Edgar Wiggins, daha yüksek çağrısı olduğuna inandığı şeyi cevaplamanın bir yolunu bulmak için umutsuz. Şeytan’dan ruhları teslim etmenin sırrı olabilecek bir makineye sahip olan Soul Tesisatçıları tarafından bir otel konferans odasında düzenlenen bir seminerde bulduğunu düşünüyor. Edgar satın almak için çok kırıldı, ancak bu gerçek adananı durdurmak için yeterli değil: Planları çalıyor ve benzin istasyonu görevli maaşında karşılayabileceği bileşenlerle korsan bir versiyon oluşturuyor. Sonra bir iblis peşinden gider, özlüyor… ve çok daha kötü bir şey çıkarıyor. ”

Infamous The Boys the Boys spinoff mini serisi Herogasm da dahil olmak üzere Garth Ennis ile işbirliği ile tanınan John McCrea, sanat eserlerini yapıyor. DC, diziyi DC Horror Basayının bir parçası olarak yayınlayacak. Çizgi roman mağazalarında ve DC Universe Infinite abonelerine indirilecek.

Son Podcast Soul Tumber 5 Ekim 2021’de satışa sunulacak.

Düşüncelerinizi sosyal medyamızda veya bu yorumlarda bizimle paylaşın.

DC Comics aracılığıyla öne çıkan görüntü

Leave a Comment