Bullet

Bullet, neredeyse kitle fonlaması yapılan tatlı küçük bir süper kahraman hikayesidir. (Doğru bir şekilde) aşağıdaki gibidir:

Üniversite öğrencisi Dale Desouza aniden süper hız geliştirdikten sonra, zamanını kötü adamlarla savaşmak ve güçleri hakkında daha fazla bilgi edinmesine yardımcı olan araştırmacılardan birini kuruyor.

Hikaye Randy Stone ve Jordan Alsaqa tarafından Kath Lobo’nun Art & Color ile. Profesyonel olarak yapılan kırk sayfalık bir bağımsız. Birkaç kavga, birkaç romantik an ve hayat değiştiren bir seçim var.

Mermi ile ilgili tek sorun hakkında ekonomidir. Bir PDF kopyası için 6 $ Kanadalı (yaklaşık 5 $ ABD) veya baskı için iki kat (artı ek nakliye maliyetleri). Yine de bir bireyin nasıl daha az çalışmasını sağlayabileceğini göremiyorum.

Kickstarter sayfasında, e -posta adresiniz karşılığında sorunun neredeyse yarısının önizlemesini alabileceğiniz bir bağlantı var.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Tumblr

İlgili Mesajlar:

Silver Bullet Comics: Mahkeme FileSi W. Alan Davis, bir özür, Silver Bullet Comics’ten (SBC). Bazı kararlarına katılmıyorum ve daha fazla sorunun çözüldüğü gösterilene kadar ondan alışveriş yapmanızı önermiyorum, ancak bazı insanlar onun hakkında hiçbir söylenti yapmak için sitemi kullanıyorlardı…

Silver Bullet Comics Dead? Silver Bullet Comics, Kuzey Carolina’da bir çizgi roman perakendecisiydi. (Daha sonra daha sonra daha aktif bir çevrimiçi site olan Silver Bullet çizgi romanları ile aynı olmadıklarını lütfen unutmayın.) İlk olarak, SBC, Winston-Salem’deki fiziksel mağazalarını çevrimiçi olarak odaklamaya karar vererek kapattı…

Doğaüstü Hukuk: #1 Gümüş Bülten Sık sık CSI izleyin. Yazma ve oyuncu, eğlendirildiğim kadar iyi ve 45 dakika kadar güzel bir dikkat dağıtıcı. yüksek sanat olmak.…

Leave a Comment