Mailbag’ımın eğlenceli olmasının 10 nedeni

Okuyucularımın büyük çoğunluğunun yayınlanmamış çatışma, Ryan Adams ya da her neyse arayan insanlar olduğunu biliyorum, ama aynı zamanda düzenli olarak sadece gerçekten sadece gerçekten gelen yaklaşık 100’ünüzden duyuyorum Bağımsız sanatçılar. Bu yüzden orada olduğunu biliyorum. Bu yazı sizin için, gurur duyuyor. Posta çantası aracılığıyla beni ilgilendiren on sanatçı. (O kadar dolu ki, tüm bunları yayınlayamıyorum, ama onları kazıyorum, bu yüzden onları paylaşıyorum.)

1. Fantastik “Teleskop” albümünün arkasındaki kadın şarkıcı/söz yazarı KT Tunstall, bu yıl bir sonraki rekorunu yayınlıyor. Büyük bir etikette, bu yüzden burada resmi olarak gözden geçirmeyeceğiz, ancak ilk single olacak bir bootleg’den “bekletme” nin bir “tutma” var ve sıcak olduğunu söylemeliyim. Son blok partisi kapağı da öyle. . .

Dua (Bloc Party Cover).

2. Owen Roberts, kendi işini gönderen bir sanatçıdır, bu da ona kuyrukta atlanmanın özel muamelesini alan bir sanatçıdır. Yeni albümünü tanıtıyor ve bir nedenden dolayı listemin başında. Düşüncelerimin etrafında akustik gitar ve bongos var ve 3:30 işaretinde harika bir arıza ile düşünceli bir melodi. Eels şarkısı olabilir. Blue River benzer, ama çok daha Delta Bluesy. Beni yakmayacaksın, çok daha iyimser bir ditty, “ikimizin de doğru olduğuna inandığımız tartışmalı ayetlere” sahip bir aşk şarkısı. Pratik olarak ülke gibi, ama iyi bir ülke (bayat ülke değil). Bu albümden çok memnun oldum. Kabul ederseniz, sitesinden veya iTunes’dan satın alabilirsiniz.

Neredeydik

Mavi nehir

3. Harikalar Diyarı’ndaki yabancılar, yeni şarkılarını, bağımlısı ve maskenin arkasında kontrol etmenizi istiyor.

4. Sualtı Giriş’in blogu size onlar hakkında kesinlikle hiçbir şey söylemiyor. Ancak albümleri süperimetri oldukça hevesli. Pratik olarak indie goth gibi geliyor. Yavaş ve alçak, bu tempo. Alçak, Interpol ve Destroyer geleneğinde indie rock. buna bir bak.

Sapan.
Sapan

5. İşte BP ile iletişime geçen diğer sanatçı. Ezop veya adaçayı Francis tarzında beyaz rap. Özellikle “on altı” ı sevdim. Kontrol edin – sitesinde indirilecek çok daha fazlası var. On altı-besatree.

6. Aesop Rock’tan bahsetmişken, “Hiçbiri Geçmeyecek” şimdi çıktı.

DJ Big Wiz Megamix

7. Yeni sürümü gerçekten Atlanta’dan rock’n roll ve rulo tarafından gerçekten kazıyorum.

Sebep yok

8. Rob Sonic, Definitive Jux’ta, yukarıda belirtilen Aesop rock albümünde yapımcıydı ve 25 Eylül’de kendi CD’sini yayınlayacak. Buna “Sabotage Gigante” olarak adlandırılacak ve AES ve Busdriver yer alacak. İşte ilk single:

Yepyeni Vandallar

9. Brooklyn’in Kendi Genç Erkek ve Kız Kulübü, Eylül için tam zamanında bir yaz single’ı yayınladı (?!)

Şehirde yaz

10. Ve son ama kesinlikle en önemlisi, röportaj yaptığımız ilk gruplardan biri olan Division Day, 18 Eylül’de Beartrap Island’ın yayınlanmasını kutlamak için her Salı günü yeni bir özel kapak şarkısı veya remix yayınlayacak. 2 Ekim’de mağazalar. İşte birincisi:

Geldiğiniz her parlayan zaman (güneşli gün gayrimenkul).

Leave a Comment