Birinci Nesil: Gizemlerin Çağı geliyor ve hiçbir şey aynı olmayacak… yine!

Wonder Woman#750’de, Wonder Woman’ı “ilk süper kahraman” olarak kurarak yeni DC zaman çizelgesinin ilk açıklamasını gördük. Şimdi, bu kolay bir retcon değil. Kıyamet günü saati, kıvrımlı bir şekilde, her retcon ve sıfırlama topunu yaptı. Nasıl, soruyorsun? Burada tartışmayı denedik. Her neyse, yeni zaman çizelgesi DC: G5 adlı devam eden bir etkinliğin bir parçası. Hayır, o G5 değil. Bu beşinci kuşağı ifade eder. Şimdiye kadar, gizemle örtüldü, ancak birinci nesil: Gizem Çağı ile nihayet bazı cevaplar almaya başlayacağız.

DC: G5’ten önce sıfır nesil var ve Wally West Manhattan’ı alıyor

Tamamen Ücretsiz Çizgi Roman Günü için DC, DC: G5 dönemini başlatmak için Nesil Zero’yu piyasaya sürüyor. Flaş #6 için çılgın son okumadıysanız burada çok fazla spoiler var. Uyarılmıştın.

Spoiler

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 saniye 12 dakika, 40 saniye

Canlı
00:00
12:40
12:40

(resim)

(Resim: Nesil Zero, DC Comics)

Nesil Zero, Wally West’in Mobius sandalyesinin yeni efendisi olduğu ve görünüşe göre Dr. Manhattan’ın güçlerini aldığı bir “epilog” olacak. Yukarıdaki çarpıcı kapağa tekrar bakın ve Dr. Wally Manhattan’a bakın! “DC’nin geleceğine yönelik yürüyüş sıfır kuşağıyla başlıyor! Bu 32 sayfalık sayı, Francis Manapul’un muhteşem bir kapağına sahip ve Wally West, Wally Alive ve Wonder Woman, Themyscira adasından savaşçı prenses içeren temel hikayeleri içeriyor. Wally’ye olan her şey çünkü yenileme bu etkinliğe yol açıyor. Yani, diğer (ahem, daha iyi) flash hayranları onu spot ışığında görmekten memnun olmalı.

Birinci Nesil: Gizem Çağı Altın Çağ Kahramanlarına odaklanacak

(Resim: Wonder Woman #750, DC Comics)

DC: G5 sıfırlama-non-reset kafa karıştırıcı olsa da, bundan çıkan gerçek hikayeler gerçekten heyecan verici. Yazar Andy Schmidt ve sanatçı Doug Mahnke’den 48 sayfalık tek atış, Wonder Woman, Alan Scott (Green Lantern olarak), Jim Corrigan (Spectre olarak), Terry Sloane (Mister Müthiş olarak), Lucius Fox’un oynadığı hikayeler içerecek. , Alfred Pennyworth ve daha fazlası. Alfred’in son ölümünden sonra, onu genç bir adam olarak görmek biraz acı olacak. Ve işte DC’nin resmi duyurusu, Birinci Nesil: Gizem Çağı: Gizemleri alay:

“-Gizem Çağı’nın daha önce belgelenmemiş“ büyük patlama ”neydi?

-Ne Karakter gerçekten çok kahramanların şafağında, geri kalanına ilham veriyor?

-Amerika’nın Emekliliğinin Adalet Derneği’nin gerçek sebep neydi?

-Ner Golden Age kahramanı tarihin en büyük kötü adamı olacak?

-Ne çekişmeli ittifak, Thomas ve Martha’nın ölümlerinden sonra Wayne ailesi hanedanını canlı tuttu?

-DC’nin geleceğe itilmesinde etkili olacak yeni, hiç görülmemiş joker karakterler kim? ”

Birinci Nesil: Gizem Çağı DC’nin sadece başlangıcıdır: G5

Ha! Hayır, değiller, Doc. (Image: Kıyamet Saati#12 DC)

Birinci Nesilden sonra: Gizemler Çağı, DC: G5 One-atış her ay: İkinci Kuşak: Metahuman Çağı, Üçüncü Kuşak: Kriz Çağı, Dördüncü Kuşak: Yenileme Çağı ve Beşinci Kuşak: Yarının Çağı .

DC ortak yayıncısı Dan DiDio, “Yeni DC zaman çizelgesini hayata geçirmek için nesil serisi üretildi” dedi. “Birinci Nesil ile: Gizemler Çağı ve sonraki her cilt, DC’nin karakterlerinin parlak geleceği için kursu çizerken DC evreninin 80 yılı aşkın yayın tarihine bir spot ışığı alacağız. En büyük hikayelerimiz ve etkinliklerimiz, planladığımız müthiş yeni maceralar için zemin ve bağlam yaratacak. Her şey önemlidir ve yol boyunca sürprizler olacağını garanti ediyoruz! ”

DC Comics’in yeni geleceği için heyecanlı mısınız?

Leave a Comment