Teyze May ve Doctor Octopus olağanüstü Örümcek Adam ötesinde bir araya geliyor mu? Ha?

Herhangi bir ortamdaki en tuhaf romantizmlerden biri sevimli küçük teyze Mayıs ve sadist bilim adamı Doktor Ahtapus olmalıdır. Evet. Bu bir yazım hatası değil. Alternatif bir evrende değildi. Bu gerçekten oldu. İlk dikkate değer Spider-Man yıllıkta, Sinister Six’i ele geçirdi Betty Brant ve Teyze, her zaman olduğu gibi Örümcek Adam’ı yakalamaya çalışabilir. Tabii ki, hepsi hapse giriyor, ancak doktor ahtapotunu korkutucu bulmak yerine, onu – heurch – büyüleyici buldu.

(Resim: Marvel Comics)

Ama bu onun sonu bile değildi. İkisi ASM 130 ve 131’de buluşmaya başlarlar, birbirleriyle evlenmeye hazırlar. Yine diyorum ki, Heurch.

Birisi kabus istedi mi? (Resim: Marvel Comics)

Hammerhead tören sırasında saldırır. Kısa bir süre sonra, Spider-Man May Teyzeyi kurtarmak için uçar, ancak yaptıktan sonra bile, hala doktor ahtapotunun yarı kötü olmadığını düşünüyor. Ve bu Mayıs Teyzesi ve Doktor Ahtapot romantizminin sonuydu … yoksa değil mi?

Teyze May ve Doktor Ahtopus, kurtarmayı umarak yeniden bir araya geliyor… Örümcek Adam?

Teyze ne zaman sıcak yaşlı bir kadına dönüşebilir? (Resim: Marvel Comics)

Yaklaşan dönemde Peter Parker, Ölümün Kapısına hastaneye kaldırıldı. Ancak dünyanın bir Örümcek Adam’a ihtiyacı var, bu yüzden klonu Ben Reilly sıkı kırmızılara adım atmaya karar verir. Bu aslında daha önce oldu, klon destanının sonuna geri döndü. Ama bu başka bir makale (veya dokuz) için bir hikaye. Ayrıca, tıpkı o zamanki gibi, doktorlar Peter Parker’ı neyin öldürdüğünü anlayamadı. Ama bu sefer May Teyze… aslında bir şeyler yapıyor. Titanic’ten yaşlı bayana ve Dame Helen Mirren’e benzeyen Teyze May, bir tedavi bulmak için eski – heurch – sevgilisi Doktor Ahtapus’a gider. Marvel’in açıkladığı gibi:

“Yazar Cody Ziglar ve sanatçı Ivan Fiorelli, dikkate değer Spider-Man #80.bey’deki çizgi roman tarihindeki en tartışmalı çiftlerden birini yeniden bir araya getirmeye çalışıyorlar. Death’in Kapısı’ndaki yeğeni ile May Parker, Peter’ın rahatsızlıklarının geleneksel yollarla çözülemediğini kabul etmek için oturmayacak. May Teyze, eski nişanlı doktor ahtapotu yoluyla alışılmadık yollar arayacak! ”

Umarım, bu tek atışlık bir çizgi romanın ötesine geçmez. Ama bu da ilginç bir soru ortaya çıkarıyor. Şimdiye kadar, Spider-Man: Evde Yok Örümcek Adam: Bir Gün Daha Bir Gün Daha Başlamak için Bir Gün Daha. Ve daha önce de belirtildiği gibi, dikkat çekici Spider-Man #80bey, May Teyze ve Doktor Ahtapot Canoodling fikrini geri getiriyor.

Bir sonraki yeniden ziyarete hangi korkunç bir fikir olacak? Diyorum ki X-Men’i tekrar ziyaret etme zamanı: Oniki… Biliyorsanız, bilirsiniz.

(Öne Çıkan Resim: Marvel Comics)

Leave a Comment