Bir kedi Garfield: Homecoming

Medya Sürümü – Boom! Stüdyolar ve Paws Inc, Haziran 2018’de yeni bir dört sayı kısıtlı seri olan Garfield: Homecoming #1’i ortaya çıkarmaktan memnuniyet duyuyor. Kötü muamele gören ve Jon tarafından takdir edilmeyen Garfield, yeni bir ev için bir yolculuğa çıkıyor ve Yol, eski bir seyahat sirkinde çalışan bir palyaço ile tatmin olur. Burası onun için bir yer olduğuna ikna olan Garfield, eylemin bir parçası haline geldi. Beklemek. Bu top ne için?
Yazar Scott Nickel (Garfield: 9 Lives) Garfield’ın her probleminde farklı bir sanatçı ile eşleşecek: Homecoming, Sara Talmadge (Steven Universe), Garfield’ın dost sınırlarının dışındaki yolculuğunun ilk bölümünde bizi bu vahşi geziye götürüyor Jon’un evi.

Yazar Scott Nickel, “Garfield’ı Garfield’daki yola koymak: Homecoming, hem iyi arkadaş hem de düşman gibi bir dizi yeni karakteri tatmin etmesini sağlıyor ve yolculuğu onu büyüleyici ve öngörülemeyen yerlere götürüyor” dedi. “Umarız hayranlar yolculuktan zevk alırlar.”

“Garfield’ı her zaman sevdim ve onu Scott ve Boom takımıyla birlikte yeni bir deneyim kazandım! Stüdyolar böyle bir heyecandı! ” Belirtilen sanatçı Sara Talmadge. “Garfield’ın sirkleri normal sass ve efsanevi iştahla ele alması… ancak sirkin ihtiyaç duyduğu yeni yıldız eylemi olabilir mi? Bu sorundaki her sayfa çizilecek genel bir patlamaydı (yani, sirkten çok daha eğlenceli olan ne?) Ve umarım bundan zevk alırsınız! ”

Garfield: Homecoming #1, Sara Talmadge ile Andy Hirsch (Macera Zamanı) tarafından birincil kapak içeriyor.

“Boom’da bazı olağanüstü Garfield hikayeleri anlattık! Stüdyolar, ancak Garfield’ı bu kadar rahatlık alanının dışında – aslında hem de mecazi olarak almadık ”dedi. Stüdyolar. “Tüm çılgın maceralar ve marka Garfield mizahı arasında, bu hikayenin kalbi, her yaştan ziyaretçinin ilişkilendirebileceği bir şeydir-formda olduğunuz yeri keşfetmek için göz atın ve gerçekten de gerçekten olabileceğinizi hissetmek için göz atın Evinizi arayın. ”

Garfield: Homecoming, Boom’dan mevcut sürüm! Stüdyoların eleştirmenlerce beğenilen Kaboom! Inprint, Experience Time, Steven Universe, Bahçe Duvarı, Fıstık ve Rugrats gibi birinci sınıf lisanslı dizilerin yayıncısı, Sam Sykes’in yanı sıra Selina Espiritu’nun yanı sıra Take On Chef Brianna gibi orijinal dizilerle birlikte rugrats Tom Taylor ve James Brouwer tarafından.

Garfield: Homecoming #1’in basılı kopyaları Haziran 2018’de bölgesel çizgi roman mağazalarında (en yakın olanı keşfetmek için comicShoplocator.com’u kullanın) veya Boom’da satın alınacak! Studios webstore. Dijital kopyalar, Comixology, Ibooks, Google Play ve Boom dahil olmak üzere malzeme sağlayıcılarından satın alınabilir! Studios uygulaması.

Garfield: Homecoming ve Boom’dan diğer işlerde çok daha fazlası için! Studios, lütfen www.boom-studios.com’a bakın ve Twitter’daki @boomstudios’a uyun.

Paws Inc Hakkında
Paws, Inc.
Incorporated, 1981 yılında Garfield lisanslamasını desteklemek için yenilikçi bir ev olarak karikatürist Jim Davis tarafından kuruldu. Bugün, Kırsal Indiana’da bulunan şirket, sadece yenilikçi açıyı değil, aynı zamanda dünya çapında şişman kediciklerin endişeleri de var. Paws, Inc., özel olarak tutulan bir işletme ve telif haklarının tek sahibi ve Garfield karakterleri için ticari markalardır.

Garfield, 19 Haziran 1978’de çizgi roman sayfalarında doğdu. Çizgi roman, lazanya, kahve ve uzaktan kumandasını seven hızlı zekâlı bir turuncu kedi hayatına odaklanmıştır; Sahibi Jon Arbuckle; yanı sıra harika ama aptal bir köpek. Garfield, dünyaya sadece 41 gazetede tanıtıldı ve şu anda 2100 gazetede yer alan en yaygın sendikasyon çizgi roman şeridi. Andrews McMeel sendikası tarafından dağıtılan şerit, her gün 220 milyondan fazla kişi tarafından kontrol ediliyor ve 42 dile eşit.

Çizgi romanın başarısı, televizyonun yanı sıra Garfield, Garfield, Garfield Show ve bir çok primetime spesiyalitesi dahil olmak üzere bir zevk imparatorluğu ortaya çıkardı; Filmler: Garfield: Sinema Filminin yanı sıra Garfield: İki Kitti’nin Kuyruğu; Çok popüler kitapların yanı sıra sayısız lisanslı ürün.

Garfield’in Resmi Web Sitesi: www.garfield.com
Facebook’ta Garfield: Facebook.com/garfield
Twitter’da Garfield: twitter.com/garfield

Boom hakkında! Stüdyolar
BOOM! Studios, 2005 yılında Ross Richie tarafından birinci sınıf çizgi roman üretmenin tekil odağının yanı sıra tüm izleyiciler için grafik kitap hikaye anlatımı ile kuruldu. Dört benzersiz baskının ilerlemesiyle Boom! Stüdyolar, Boom! Kutu, Kaboom! Ve Archaia – Boom! Lumberjanes, Woods, Devasa Günler, Klaus ve Fare Guard dahil olmak üzere ödüllü orijinal işler yaratırken, aynı şekilde iyi yerleşik lisanslarla yeni bir çığır açıyornull

Leave a Comment