Tamamen yeni dört bölümlü mini diziler 2018’de

Medya Sürümü-Titan Comics ve Square Enix®, eleştirmenlerce beğenilen, ödül dünyasında yer alan yeni bir çizgi roman dizisini ortaya çıkarmaktan heyecan duyuyor -Bu, son derece başarılı video oyunu serisi, Life Is Strange ™.
2018’de dört bölümlü bir mini dizisi ile piyasaya sürülen Titan Comics’in Life Is Strange ™ ziyaretçilerini Arcadia Körfezi’nin ortamına geri döndürür ve hayranları değerli karakterlerinin hikayesine geri dönme şansı kullanır.

Önde gelen ve ünlü video oyunu Life Is Strange ™, PC, Mac, Linux, PlayStation, Xbox ve iOS’ta sunulmaktadır. İnkar edilemez bir başarı elde eden Life Is Strange ™, tüm formatlarda bugüne kadar 3 milyondan fazla birim teklif etti.

Serideki ilk oyun olan Life Is Strange ™, fotoğrafta en iyi iyi arkadaşı Chloe Price’ı kurtarmaya çalışırken zaman geri dönebileceğini bulan Max Caulfield’ın hikayesine uyuyor. Çift, diğer stajyer Rachel Amber’in gizemli ortadan kaybolmasını kontrol etmenin yanı sıra Arcadia Körfezi’ndeki hayatın karanlık bir tarafını keşfediyor. Bu arada Max, geçmişi değiştirmenin genellikle yıkıcı bir geleceğe neden olabileceğini hızlı bir şekilde öğrenir.

2015 yılında epizodik olarak piyasaya sürülen oyun, 75’in üzerinde Yılın Oyunu Ödülleri, Adaylıklar ve BAFTA En İyi Hikaye Ödülü, Peabody Ödülü, Yılın Altın Joystick Performansı da dahil olmak üzere piyasa övgüleriyle olağanüstü beğeni topladı. Oyun ‘Impact for Impact’ ödülünü ödüllendirir.

Benzer şekilde iyi karşılanan bir prequel oyun olan Life Is Strange ™: 31 Ağustos 2017’de PC, Xbox One®, All-In-One Oyunları ve Microsoft’tan keyif sistemi ve PlayStation®’da tanıtılan Fırtına’dan Önce 4. Decknine Games tarafından kurulan, fırtına üç yıl geri dönmeden önce, Chloe maliyeti ve Rachel Amber arasındaki yeni bağlantıyı çizmek için.

Yakında Titan Comics ve Square Enix®’den bu ilginç sürüm hakkında çok daha fazla ayrıntı arayın.

Life Is Strange ™ Comics hakkında çok daha fazla haber için Facebook, Twitter, Tumblr ve Instagram’da Titan Comics’i takip edin.

Hayat garip resmi sosyal medya:

Ağ:
Twitter:
Facebook:
Instagram:
Youtube:

Titan Comics Resmi Sosyal Ağ

Ağ:
Twitter:
Facebook:
Instagram:
Tumblr:

Square Enix Ltd. hakkında
Square Enix Ltd., Square Enix Şirketler Grubu’nun bir parçası olarak Avrupa’daki Taito® Avrupa’daki Taito® en iyi kalite materyallerinin yanı sıra Square Enix®, Eidos® ve Lisanslar geliştirir, yayınlar, dağıtır. Square Enix Ltd, aynı şekilde Crystal Dynamics® ve Eidos Montréal gibi dünya çapında bir önde gelen ilerleme stüdyoları ağına sahiptir. Square Enix Business grubu, dünya çapında 130 milyondan fazla birim sunan Final Fantasy®; Dünya çapında 71 milyondan fazla birim sunan Dragon Quest®; dünya çapında 58 milyondan fazla birim sunan Tomb Raider®; Efsanevi Bölge Invaders®. Square Enix Ltd., Londra merkezli, tamamen sahip olunan bir iştiraki Square Enix Holdings Co. Ltd.

Life Strange © 2015-2018 Square Enix Ltd. Tüm hakları saklıdır. Don’t Nod Emreenment Sarl tarafından kuruldu. Hayat Garip: Fırtınadan Önce © 2017, 2018 Square Enix Limited. Tüm hakları Saklıdır. Idol Minds, LLC tarafından kuruldu.

Hayat garip, Fırtına’dan önce, Square Enix ve Square Enix logosu, Square Enix şirketlerinin tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Donstnod, Don’t Say Sarl’ın bir ticari markasıdır. Güverte Nine, Idol Minds, LLC’nin ticari markası veya tescilli ticari markasıdır. Diğer tüm ticari markalar kendi sahiplerinin konut mülküdür.

Square Enix Ltd. hakkında daha fazla bilgi şu adresten keşfedilebilir.

Bunu Paylaş:
Paylaşmak

Reddit
Twitter

LinkedIn
Tumblr

Telgraf
Pinterest

Facebook
Cep

Naber

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

Video Game Life bir çizgi roman serisi serisi kazanır-Titan Comics ve Square Enix®, eleştirmenlerce beğenilen, ödüllü, son derece başarılı video oyunu serisi dünyasında yer alan yeni bir çizgi roman dizisini ortaya çıkarmaktan heyecan duyuyor , Life Strange ™. Dört bölümlü bir M ile tanışmak…
4 Nisan 2018in “Çizgi Roman”

Titan Comics ‘Life Is Obded Is Dealiseddia sürümü için yaratıcı ekip-Titan Comics ve Square Enix®, ünlü video oyunu serisinin dünyasında yer alan yeni çizgi roman dizisinin yenilikçi ekibini ortaya çıkarmaktan heyecan duyuyor, Life Is Strange ™. Dört bölümlü çizgi roman mini dizilerinin ilk sorunu…
21 Temmuz 2018in “Çizgi Roman”

Titan Comics kapağı açığa çıkarır ve hikaye sonsuza kadar tuhaf fcbd 2021life tuhaf ücretsiz çizgi roman günü 2021 baskısı, Alex Chen’in ilk çizgi roman görünümü, yeni revealed oyun hayatının baş karakterini içeren iki yeni benzersiz hikaye işleyecek Garip: gerçek renkler. Basın bülteninde: Medya Sürümü – Titan Comics …
14 Nisan 2021in “Comiclist”

Leave a Comment