Bob’un şeyler hakkında haberler !!!

Bu gönderi aşağıda sunulmuştur:

Ana sayfa vurguları,
Röportajlar ve sütunlar,
Westfield Perakende Mağazası Haberleri

* DC’lerin Watchmen’ten önceki duyurusu hakkında ne yapacağınızı söyleyin, ancak bazı mükemmel yetenekleri olduğunu itiraf etmelisiniz. Şu anda gözden geçirilmiş tüm kapak sanatına ve ayrıca J. Michael Straczynski’nin CBR ile ilgili röportajını Nite Owl ve Dr. Manhattan Mini Serisi yazma kararı hakkında kontrol edebilirsiniz.

*Dark Horse, bu Ağustos ayında loncada 2011’in Guild tek atışlarını topladıklarını açıkladı, ancak o zamandan önce loncayı göreceğiz: Fawkes Mayıs ayında Will Wheaton’un hitten kötü karakterini içeriyor Webseries.

*Mark Waid patlamasını bitiriyor! Her ikisi de Mayıs ayında piyasaya sürülen #37 ve #30 sorunları ile geri döndürülemez ve bozulmaz stüdyo başlıkları.

*Nate Simpson’ın görüntü olmayan #2 görüntüden 2/3 tamamlandı. Ve hareketli film hakları Warner Brothers tarafından satın alındı.

*Amazing Beyler’in Final Ligi: Century #3-2009 şu anda Haziran ayında planlanıyor, ancak Alan Moore, 48 sayfalık Nemo: Heart of Ice, kaptanın bir hikayesi ile hızlı bir şekilde takip edeceğini açıkladı. yirmilerinde.

*Brian Michael Bendis ile Avengers’ın 6 sayılı bir yayında çalışmanın yanı sıra, Walt Simonson da bu Eylül DC’den gelen ve yaklaşık 2000 yıllık DC tarihini kapsayacak olan Judas Coin grafik romanını duyurdu!

*Yeni 52 Başlık DC Universe Presents, 9. sayıdaki yeni bir 3 sayı hikayesi başlıyor.

*Frank Cho, Guns ve Dinos kitabının piyasaya sürülmesini Image Comics’ten en azından daha sonra yılın ilerleyen saatlerine, Marvel Comics’ten gelen yeni bir projeye ve Zombie King çizgi romanına dayanarak yazdığı bir senaroya kadar erteledi.

*Görünüşe göre DC, Billy Batson’ın Alter egosu, Kaptan Marvel adını ortadan kaldırıyor ve sadece Shazam diyor! (Yani, birisi adını ne olursa olsun, Billy’ye geri dönecek mi?)

Leave a Comment

Bob’un şeyler hakkında haberler !!!

Bu gönderi aşağıda sunulmuştur:

Ana sayfa vurguları,
Röportajlar ve sütunlar,
Westfield Perakende Mağazası Haberleri

Mayıs 2015’te Marvel’in Yeni Gizli Savaşlar Etkinliği

Bu hafta sonu New York Comic Con’un ilk büyük duyurularından biri, Mayıs 2015’te Jonathan Hickman’ın Avengers’taki koşusunun sonundan çıkacak olan Marvel’in Yeni Yıllık Gizli Savaşlar etkinliğiydi. Alex Ross’un gösterdiği güzel kapak resmi, etkinlik Marvel Multivoire’nin dört bir yanından bir Kahraman Savaşı gibi görünüyor!

Marvel, Disney XD’ye gelen Galaxy animasyon serisinin gelecek yılki Guardians için bir parça promosyon sanatını açıkladı!

Warner Bros. 2017’de piyasaya sürülecek bir Lego Batman filmini hızlı bir şekilde izliyor!

Söylentiler doğru! Sincap Girl Ocak ayında devam eden serisini alıyor!

X-Files çizgi romanlarının başarısı nedeniyle IDW, Chris Carter’ın Milenyum TV şovunu 2015’in başlarında 5 sayı mini serisi ile çizgi romanlara getiriyor!

Sanat Baltazar ve Franco’nun itty Bitty Hellboy 2015 yılında diğer itty Bitty başlıklarıyla birlikte geri dönüyor!

Everyboy’un en sevdiği Ninja, tamamen yeni G.I. Joe: Yılan Gözleri – Cobra ajanı #1!

Brian Pulido, 2015 yılında yeni Lady Death Comics’in yeni evi olarak Coffin Comics’i piyasaya sürecek!

IDW ayrıca sanatçının Carl Barks ve Don Rosa’nın Scrooge Amca Comics için sürümlerini de duyurdu!

Ve 2015 ilkbaharında gelen Archie Predator ile tanışıyor!

Leave a Comment

Bob’un şeyler hakkında haberler !!!

Bu yayın şu şekilde dosyalanır:

Ana sayfa vurguları,
Röportajlar ve sütunlar,
Westfield Perakende Mağazası Haberleri

*Girişim Kardeşleri, Fringe ve Futurama’nın hepsi yenilendi. Ben çok mutluyum.

*İlk gerçek Kaptan Amerika film fragmanı yayınlandı. Chris Evans’ın yanı sıra daha kısa görünmesini sağlamak için oldukça büyük CGI teknikleri!

*Benzer bir şekilde, az görülen 1990 Kaptan Amerika filmi bir Blu-ray yönetmeninin kesimi alıyor.

*Cartoon Network, 2012 için DC Nation adlı yeni bir animasyon dizisi bloğunu açıkladı.

*Geoff Johns yeni bir Aquaman çizgi romanı oluşturacak.

*Showtime, Image’ın Chew’e dayalı bir dizi için bir pilot senaryo satın aldı.

*Richard Nixon’un yer aldığı bir sonraki dizi çıkış bölümü The Impossible Astronot için kısa bir Dr Who Mini Prequel var!

*TV Rehberi, 22 Nisan Smallville bölümünden Booster Gold’un ilk resmini ve Blue Beetle’ı yayınladı.

*Boş zamanınız var ve/veya yeni bir hobi mi arıyorsunuz? Bu süper kahraman çapraz dikiş desenlerini deneyin!

Leave a Comment

Bob’un şeyler hakkında haberler !!!

Bu yayın şu şekilde dosyalanır:

Ana sayfa vurguları,
Röportajlar ve sütunlar,
Westfield Perakende Mağazası Haberleri

Harley Quinn #0 Kapak Sanatı Amanda Conner

Harleen Quinzel, Harley Quinn #0’ın piyasaya sürüldüğü bu Kasım ayında bir kez daha kendi serisini aldı. Conner, Darwyn Cooke, Sam Kieth, Small Daniel, Paul Pope, Walt Simonson, Art Baltazar’ın yanı sıra Amanda Conner ve Jimmy Palmiotti’nin sanat tedarikiyle birlikte yazıldı!

Matt Fraksiyon, yaklaşan insanlık dışı etkinliği ve sürekli serileri için rutinine yer açmak için FF’nin yanı sıra Great Four’da tam zamanlı görevlerini bırakıyor. Hawkeye’daki çalışmalarından ve resim çizgi romanlarından bahsetmiyorum bile (Satellite Sam, yaklaşan seks suçluları)!

Hala bir yöntem gibi görünüyor, ancak Morrison’ın yanı sıra Yanick Paquette’in Soru Kadın: Earth One Ciltli yeni bir altyazı, Diana Prince’in yargılanması var!

Bleeding Great, P. Craig Russell, Scott Hampton, Kevin Nowlan ve Galen Showman’ın beğenilerinden Neil Gaiman’ın Mezar Kitabı’nın yaklaşan uyarlamasının bazı gelişmiş sanat eserleri var!

Avengers Arena, Kasım ayında 18’in yanı sıra 18 numaralı sorunlarla sona erecek, ancak son sayıdaki olaylardan yeni bir dizi artacak!

IDW, Sam Keith’in Maxx’i MAXX olarak yeniden düzenleyecek: Kasım ayından itibaren, orijinal sanattan yeni taramalar ve hepsi Kieth tarafından yönetilen revize edilmiş renklendirme ve yeni kapak resmi olacak!

Yaklaşan Archie #650’yi kutlamak için Riverdale Gang, Rusya’yı içermeyecek bir dünya gezisinin bir parçası için Hindistan’a gidiyor!

Don McGregor, yeni bir Kickstarter tarafından finanse edilen projede yaratıcısının sahip olduğu 70’lerin karakter Sabre’ını geri getiriyor!

George Romero Marvel Zombie projesi hakkında biraz daha fazla maruz kaldı!

Leave a Comment

Bob’un şeyler hakkında haberler !!!

Bu gönderi aşağıda sunulmuştur:

Ana sayfa vurguları,
Röportajlar ve sütunlar,
Westfield Perakende Mağazası Haberleri

John Romita, Jr. Superman’ın yeni sanatçısı

Son zamanlarda JR’nin Marvel ile sözleşmesi John Romita’nın yenilenmeye başladığı ve DC Comics tarafından mahkemeye çıktığı söylentileri vardı. DC, Geoff Johns ve Romita’nın bu yaz başlayan aylık Süpermen unvanında Inks’teki Klaus Janson ile birlikte yeni yaratıcı ekip olacağını açıklayarak resmi hale getirdi. Scott Lobdell son sayısının Nisan ayında olacağını açıkladı!

Sanatçı Graham Nolan bu Mayıs ayında Astro City #12’de sanatçı olarak doldurulacak. Brent Anderson dışındaki ilk kişi 19 yıl içinde unvanı çizen!

Galactus tüm Yüce evreni yemeyecek, çünkü Marvel Nisan ayında üç unvan yayınlıyor!

Dark Horse, Stani Sakai’nin Usagi Yojimbo’nun 30. yıldönümünü Temmuz ayında Sakai Projesi: Sanatçılar Otuz Yıllık Usagi Yojimbo’yu kutluyor. Tüm gelirler Stan ve Sharon Sakai’ye gidecek!

Chuck Palahniuk, Flight Club için grafik roman devamı yapıyor!

Neil Giaman’ın Dr Seuss’un Yeşil Yumurta ve Ham okumasını izleyin!

Kaptan Amerika: Kış Sezonu Askeri için yeni tam uzunlukta fragmana göz atın.

Görünüşe göre Tony Stark’ın “Jarvis” in sesi olan aktör Paul Bettany, Avengers: The Age of Ultron’da vizyon olacak!

AMC bir vaiz serisi geliştiriyor!

Leave a Comment