Siyah takım elbise Süpermen sevgisi var mı?

Tüm Black Suit Spider-Man Comic Book koleksiyonu şovu ile ve Siyah takım elbise Süpermen sevgisi var mı? Son zamanlarda, takım elbise kendini hayran güdümlü “Snyder Cut” kampanyasının merkezinde bulmayı başardı. Kurtarma kıyafeti, yenilenme davası veya güneş kıyafeti olarak da bilinen Superman’ın siyah kıyafeti üzerine toplanan bir koleksiyon yaklaşık 200 $ karşılığında tamamlanabilir.

Aksiyon Comics #689 (1993)

Siyah bir takımın ilk görünüşü, Süpermen’in yenilenme matrisi tarafından diriltildiği 689 tarihli Comics #689’da meydana geldi. Beyaz döşeme ile tasarımı ve ünlü S olmadan eksik bir göğüs amblemi nedeniyle bunun “” siyah takım elbise olup olmadığı konusunda biraz tartışma var. Süpermen’in yeniden canlanmasında benzer bir işleve hizmet ettiği söz konusu dava.

Eylem Çizgi Romanları #689’da, siyah uygun Süpermen’in faaliyetleri, çeşitli süper kahramanları (Kripton, Superboy, Supergirl ve çeliklerin son çocuğu) kavgayı izlerken, yalnızlık kalesinde kalması ile sınırlıdır. Süpermen adı. İronik olarak, birbirleriyle olan rekabetleri, yaşamaya çalıştıkları addan çok daha fazla soruna neden olur.

Aksiyon Comics #689’da Black Suit Görünümü ile kitap için satışlar şaşırtıcı derecede düşüktür. Piyasa değeri de düşüktür; En son CGC 9.8 kopyası 2019’un başlarında 65 dolara satıldı.

Süpermen: Çelik Adam #25 (1993)

Süpermen’in dirilişinden birkaç ay sonra Süpermen’in Süpermen: Çelik Adam #25’te Kripton Hope Sembolü ile birlikte tam siyah takım elbise giydiği gösterildi. Bu konuda, büyük bir robot yeryüzüne iner ve metropollere doğru yürür. Tüm süper kahramanlar, Mongul ve Cyborg Superman tarafından gönderilen bir risk olduğuna inanarak robota saldırıyor. Son panelde, Süpermen robottan (gerçekten bir Kripton savaş kuruluşu olan) ortaya çıkıyor ve siyah takım elbiseyi tüm ihtişamıyla ortaya çıkarıyor.

Tam siyah takım elbisenin tek panelli bir kameo görünümü olarak, kitap zaten karışık siyah takım elbise koleksiyonuna biraz daha fazla seyreltme ekliyor. Neyse ki, Süpermen eklemek: Çelik Adam #25 listeye cüzdan üzerinde çok fazla zorlama değil. Yukarıdaki aksiyon çizgi romanları #689 ile karşılaştırıldığında, hem satış hacmi hem de fiyatlar nispeten daha yüksektir, ancak yine de çok yüksek bir çubuk değildir. Süpermen için Piyasa Trendi: Çelik Adam #25 2015 nedeniyle düz oldu. En son CGC 9.8, 2019’un başlarında 85 dolara satıldı; İlginçtir ki, zamanlaması 2019’un başlarında CGC 9.8’in aynı alıcısı olup olmadığını merak ediyor. Dünyada en az bir siyah takım elbise Superman hayranı.

Süpermen #81 (1993)

Bir Superman Black Suit koleksiyonundaki gevşek uçları tamamlamak, Superman #81’deki tam siyah takım elbisenin ilk tam görünümüdür. Çok sayıda uyarı, ama aynı zamanda kapsamlı olabilir. Superman: The Steel #25’ten kısa bir süre sonra piyasaya sürülen Superman #81, robottan ortaya çıkan Süpermen’in hikayesine devam ediyor. Yeni takımın dışında, Süpermen’in hayatta olması dünyaya sürpriz. Bu, süper kahramanların ve hatta Lois Lane’in gerçekten Süpermen olduğuna inanmaktan çekinmesine neden olur.

Bu makalede yer alan kitaplardan Superman #81 en düşük piyasa değerini taşır. CGC 9.8’in şu anda 50 $ ‘lık FMV’si var. Piyasa değerindeki büyük hareketler olası değildir, ancak kitap kesinlikle siyah takım elbise koleksiyonunu tamamlamaya yardımcı olur. 2019’da satılan en yeni 9.8’ler 60 doların üzerinde. Muhtemelen birisi kesinlikle son Black Suit Superman/Snyder Cut Fervor’dan ilham alıyor.

“Daha koyu bir renk kazandıklarında siyah giymeyi bırakacağım.” – Çarşamba Addams

GOCOLLECT ile sosyal olun. Heyecan verici video içeriği, hediyeler ve daha fazlası için bizi sosyal kanallarımızda takip edin!

Facebook Instagram YouTube

Bunu Paylaş:
Paylaşmak

Reddit
Twitter

LinkedIn
Tumblr

Telgraf
Pinterest1

Facebook
Cep

Naber

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

Aksiyon Comics 689’da neler oluyor? Son birkaç hafta içinde, Aksiyon Comics 689’un kopyaları satışlarda büyük bir artış gördü ve ortalama 10-15 dolar arasında. Doksanların başlarında bu kitabı daha önce bir dolar kutusu meselesiydi, peki neler oluyor? Süpermen’in Siyah Takımı Bu sorunun önemi, Süpermen’in dirilişini göstermesidir…
16 Ağustos 2020in “Çizgi Roman”

Comiclist: DC Comics 01/27/2021 için yeni sürümler: DC Comics 27 Ocak 2021 Çarşamba için Charles Lepage tarafından yeni sürümler. Batman Siyah ve Beyaz #2 (6) (bir sporcu), 5.99 $ Batman Siyah ve Beyaz #2 (6) (kapak B Doug Braithwaite), Ar Batman Siyah ve Beyaz #2 (6) (Kapak C Kamome Şirahama Catwoman Varyant), AR Batman Maceralar…
25 Ocak 2021in “Comiclist”

Trend Comics: Moon Knight #1 tekrar Summitonce’ye ulaştı, Moon Knight en sıcak çizgi romanlarda öncülük etti ve solo maceralarının ilk sayısı toplam 1 numaraya girdi. Bu hafta başka hangi trend çizgi romanları ortaya çıktı? İçeri girin ve FO’ya bakınnull

Leave a Comment