Roxane Gay’in Karanlığın Kurbanında, Etkileyici Yenilikçi Bir Ekip bize Işık, Karanlık ve Bisküvi

Hakkında Güzel Bir Hikaye SağlıyorBu dünya – James Fenner’ın renkleri Roxane Gay’in karanlığın kurbanı için hayati önem taşıyor. Her sayfa bir gün doğumu veya gün batımının ortasındaymış gibi görünür. Fenner’ın renkleri, gün batımında Golden Hour olarak adlandırılan çok fazla profesyonel fotoğrafçının harika zamanını yakalar. Bazen, sayfalar sabahın ilk ışığının parlaklığına sahiptir.

Sanat olmaya çalışmadan derinden etkileniyor. Bir grafik kitaptaki sanatın etkilendiğini en son hissettim, John Lewis’in Mart üçlemesinde Nate Powell’ın oldu. Çizgi romanları sevdiğim kadar, normalde yazı için hikayeleri tekrar okudum. Ancak Roxane Gay’in 24 saat önce Karanlığın Kurbanını kontrol ettiğim düşünüldüğünde, sanatı bir kez daha çok kez almak için kitabı çevirmem gerekiyor.

Bu Tracy Lynne Oliver, Rebecca Kirby, James Fenner ve Roxane Gay’in Karanlığın Kurbanı

tam olarak güneşin nasıl öldüğü. (Resim: Karanlığın Kurbanı, Archaia/Boom Studios)

Tüm çizgi romanlar ve grafik romanlar takım çabalarıdır, bu yüzden bunun gibi birçok inceleme ve yazılar kitabı Roxane Gay’in Karanlığın Kurbanı olarak adlandıracak, üç olduğunu hatırlamıyor Diğer yaratıcıların yanı sıra dördü de benzer şekilde yetenekli. İşte bunun neden olduğu hakkında hızlı bir ders. Birincisi, daha kolay. Çizgi romanlarda, yazarların isimleri her zaman önce sağlanır ve bu yüzden ilk olarak da belirtilir. Aynı şekilde atıf tam olarak nasıl çalışır. Bahsedilen ilk tasarımcıyı kullanıyoruz. Artı, her seferinde “Roxane Gay, Tracy Lynne Oliver, Rebecca Kirby ve James Fenner’in Karanlığın Kurbanını” oluşturmaya devam edersem editörüm beni öldürecekti. Sadece bunu anlayın: Karanlığın fedakarlığı inanılmazdır, aynı zamanda bu dört yetenekli bireyin herhangi bir türünü çıkarırsanız, yine de harika ve hatta harika olabilir, ancak bu özel olmazdı.

“Biz karanlığın fedakarlığı” olan orijinal kısa öyküsünü kontrol etmek ister misiniz? Bulmak zor, ancak Amerikan kısa kurgu sorunu #55, sitelerinden satın alabilirsiniz.

Leave a Comment