4001 A.D.#4, Valiant’ın yaz gişe rekorları kıran

medya sürümü için efsanevi finaldir-Valiant, 4001 M.S.#4 (4) ‘nin ilerleme önizlemesini sunmaktan mutluluk duyar-yılın birçok beğenilen crossover etkinliğine beyaz-sıcak finali New York Times’dan çok popüler yazar Matt Kindt (İlahiyat II, Bölüm H) ve süperstar sanatçısı Clayton Crain (Rai, Katliam)! 31 Ağustos’ta, Rai’nin babaya karşı teknoloji artışı isyanının yanı sıra Yeni Japonya’nın güçleri, dünyanın, insanlığın kaderini ve önümüzdeki yeni çağın kaderini yeniden canlandıracak dünyayı sarsan bir dorukla bitiyor! New Japonya’nın zalim hükümdarı, despotik rejimini kurtarmak için son gambitini konuşlandırırken, geleceğin kendisi, yapımda iki bin yılda kozmik bir gösteri için Baba’ya çarpacak olan son bir savaşta yeniden yazılacak…
MS 4001 tam metal overdrive’a girmeye hazırlanırken, şimdi Valiant’ın geniş ekranlı bilimkurgu süper kahraman efsanevi, yılın en iyi değerlendirilen çizgi roman etkinliği olarak yaz mevsimini neden süpürdüğünü keşfetmenin zamanı geldi:

“*****… sürükleyici bir hikaye ve akışkan sanatı, MS 4001’i kusursuz bir hit haline getiriyor. -All-Comic

“****… 4001 A.D. şiirsel bir şaheser olduğu ortaya çıkıyor.” -!

“**** ½… büyük ölçekli eylem… [MS 4001] diziyi muhtemelen yazın en önemli ve en iyi etkinliği olarak kuruyor.” – Newsarama

“**** ½… aksiyonla olgunlaşmış… yazar Matt Kint, hikayeyi on gerçek bir hızlı kadar çevirdi…” – Fanboy Nation

“****… [4001 A.D.] kesinlikle bugün mevcut olan en iyi çizgi romanlardan biri.” – Hasarlı sonsuz

“****… 4001 A.D. büyük, mümkün olan her yöntemde… kaygan oluşturma ve şaşırtıcı görseller bunu bir tanesi ve hepsi için lezzetli bir muamele haline getiriyor. Şanslı, şanslı insanlar. ” – Büyük çizgi roman

“****… Mükemmel yazılmış… [4001 A.D.] olağanüstü bir kitap. – Pop kültürü ortaya çıkarıldı

31 Ağustos’ta, Matt Kindt ve Clayton Crain Usher gibi tarihe gelmede henüz gelecek için güçlü bir sahnede Bear See! Rai, babanın yanı sıra Dünya’nın kendisi de yakında ortaya çıkacak, sadece MS 4001 #4 (4) – Clayton Crain (Rai), Tula Lotay (Wicked + İlahi) Ryan Bodenheim (Ryan Bodenheim ( The Dying & The Dead), Philip Tan (Batman & Robin), Ryan Lee (insanlık dışı) ve Ryan Sook (Çarşamba çizgi romanları)!

Ayrıca Ağustos ayında, “MS 4001’in yaz zamanı” 4001 M.S. 4001’e kadar Rai #16’da yeni Japonya’nın daha önce hiç tevazip tarihinden bir sonraki muhteşem vahiy ile patlar. M.S. 4001’den önce yüzyıllar önce, yeni bir RAI babanın güçleri tarafından meshedildiği için Yeni Japonya’nın en büyük şampiyonunun artışına bakın! Bugünün dünyasını 41. yüzyılın Yarının İmparatorluğu ile ilişkilendiren eksik bağlantılar, 4001 MS 4001 merkez üssünde daha bağımsız bir deneyimle devam ediyor!

Sonra: “MS 4001’in yaz zamanı” Süperstar yeteneklerinden oluşan şaşırtıcı bir oyuncu kadrosu, Valiant’ın ünlü kahramanları için geleceğin dört hayati tek atış serisinde sahip olduklarını ortaya çıkarmak için daha da yükselir! X-O Manowar, Bloodshot, Shadowman’ın yanı sıra, Valiant Evreni’nin geleceğine ve geleceği olan “MS 4001’in yaz zamanı” nın yepyeni, çok gizli bir karakterin çıkışını içeren. Valiant’ın ünlü birçok yaratıcısından dört yeni bölümle tam yürürlüğe girer, doğrudan A.D.

4001 A.D.: X-O Manowar #1
Robert Venditti tarafından yazılmıştır (Ölüm Kitabı); Sanat By Clayton Henry (Harbinger Wars)
İndirimde

4001 A.D.: Bloodshot #1
Jeff Lemire (Bloodshot Reborn) tarafından yazılmıştır; Sanat By Doug Braithwaite (zırh avcıları)
İndirimde

4001 A.D.: Shadowman #1
Jody Houser (Faith) ve Rafer Roberts (A&A: Archer & Armstrong’un Maceraları) tarafından yazılmıştır; Sanat Robert Gill (Death Kitabı)
İndirimde

4001 A.D.: Savaş Anne #1
Fred Van Lente (Ivar, Timewalker) tarafından yazılmıştır; Sanat Tomás Giorello (Conan)
Ağustos ayında satışta

“MS 4001’in yaz zamanı” nın her bölümü maksimum erişilebilirlik için geliştirilmiştir ve Core 4001 A.D. serisi ile şovda kontrol edilebilir veya geleceğin yüzyıllık bir vizyonu için kendi başına durabilir.

4001 A.D. #4 (4)
Matt Kindt tarafından yazılmıştır
Sanat By Clayton Crain
CLAYT BY CLAYTON CRAIN (Jun161897)
Kapak B, Tula Lotay (Jun161898)
Kapak C Ryan Bodenheim (Jun161899)
Philip Tan tarafından Kapak D (Jun161900)
Clayton Crain tarafından karakter stili varyantı (Jun161901)
Ryan Lee’nin Mega Cover Varyant ile Uç
Ryan Sook tarafından birbirine geçen sanatçı varyantı (Jun161903)
Ryan Sook (Jun161904)
$ 3.99 | 32 pg. | T+ | Satışta 31 Ağustos (FOC -8/8/16)

Çok daha fazla bilgi için Facebook, Twitter, Tumblr, Instagram ve ValiantUniverse.com’da Valiant’a bakın.

Valiant ürün ve daha fazlası için bkz. Valiantstore.com.

Bunu Paylaş:
Paylaşmak

Reddit
Twitter

LinkedIn
Tumblr

Telgraf
Pinterest

Facebook
Cep

Naber

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

Comiclist Önizleme: RAI #13media Sürümü – Valiant Happynull

Leave a Comment