Beauology 101: Sorularım var, cevaplarınız var mı?

Bu gönderi aşağıda sunulmuştur:

Ana sayfa vurguları,
Röportajlar ve sütunlar

Beau Smith: “Bir dahaki sefere cevap aldığım sorularım olduğunu söyledim!”

Beau Smith tarafından

Overstreet çizgi roman fiyat kılavuzu

Overstreet çizgi roman fiyat kılavuzu yıllık olarak satın aldığım ve onlarca yıldır sahip olduğum bir kitap. Çizgi romanlarımı sattığım için değil, ama toplama eğilimlerinin yanı sıra bu kalın kitapta bulunan bilgilendirici makaleleri ve parçaları bilmekten gerçekten zevk alıyorum. Keşke, dürtü bana vurduğum ve okuduğum eğilimler ve fiyatlar için haftalık bir yol olsaydı. Bunu fiyatlardan çok daha fazla bilgi soruyorum, ancak bir tüccar veya bir satıcının daha da fazlasını isteyeceğini görebiliyordum. Sorum, yalnız mıyım yoksa diğerleri bu bilgiler için haftalık, hatta aylık bir çıkış görmek ister mi?

Başını as, Kaptan Amerika, kafanı as ve ağla

Son Kaptan Amerikan hikayesi, sorun çizgisinin önüne birçok okuyucu getirdi. Beni gerçekten rahatsız etmedi. Sonuçta, çizgi roman hikayelerinde hiçbir şey taşla yazılmaz. Sorum şu: En sevdiğiniz ana akım karakterlerin şahsen en çok sevdiğiniz zamana döneceğine inanıyor musunuz?

1960’larda çizgi roman bütçem yoktu. Çizgi roman avım için para almak için kendi cihazlarıma bırakıldım. Genellikle ailem bana çeyrek verirdi, evin etrafında çok az iş yapardım, Ori benzer düşünen arkadaşlarla çizgi roman ticareti yaptı. 70’lerde çok fazla çizgi roman alamadım. Sahip olmam gereken şeyleri çizmek ve yapmakla çok meşguldüm; Spor, arkadaşlarımla takılmak ve en iyi kız arkadaşını (ya da en azından bana tahammül edecek) arayışında. 80’ler yarı yetişkin kendimi çizgi romanlara geri getirdi. Tutarlı bir işim vardı ve sonra 80’lerin ortalarında çizgi roman yayıncılığında çalışmaya başladım, bu yüzden çizgi romanlarımı ücretsiz aldım! O zaman göz önüne alındığında biraz aynı kaldı. Sorum şu: Kendiniz için belirli bir çizgi roman bütçeniz var mı?

Sözleşmeler değişti. Onlara nasıl “çizgi roman sözleşmeleri” demediğimi fark ettiniz mi? Bazıları hala, ama çok azı tamamen çizgi romanlara adanmıştır. Gerçekte, asla gerçekten olmadılar, ama% 90’ı en iyi ihtimalle. Hala konvansiyonlara gidiyorum ve bunu yaptığımda hala gençliğimde kaçırmış olabileceğim garip top eski sorunları bulmaya ya da toplanan kitaplarda gerçekten iyi fırsatlar bulmaya devam ediyorum. Ekonomik orijinal sanat sayfalarını bulmak hemen hemen bitti. Hala bir ya da iki eskiz alıyorum, ama eskisi gibi bir şey yok. Sorum şu: Bu modern zamanlarda bir kongreye katıldığınızda oyun planınız nedir?

Karar, cihaz mı yoksa yazdırdınız mı?

Çevrimiçi veya “cihaz okunması” çizgi romanlarının oluşturulması, birkaç yıl önce basılı çizgi romanların kıyamet olması gerekiyordu. Bu olmadı. Hiç yapamayacağını hiç düşünmemiştim, ama diğerleri aynı fikirde değildi. Kitaplarımı elektronik cihazlarım için satın aldığımı, ancak sadece ailemi, arkadaşlarımı veya sorarken yaşamak için yaptığım şeyle tanıştığım birini göstermek için buluyorum. Hala eğlence okumak için kitaplar yazdırıyorum. Sorum şu: Okumanızın ne kadarı baskı yerine cihazda yapıldı?

Sorum şu: Herhangi bir kişi Süpermen’in kim olması gerektiğini gerçekten biliyor mu?

Aquaman vs Alt-Mariner?

Son olarak, onlarca yıl sonra, Aquaman karakteri tutarlılık buldu. (Büyüklük demedim, ama bunu her seferinde bir adım atalım.) Sorum, aynı şey alt mariner için ne zaman olacak?

Sorum şu: Image Comics’in Sundance Film Çizgi Roman Festivalidir mi? (Bunu yüksek bir iltifat olarak belirtiyorum.)

Son sorum bu ve gerçekten bilmek istiyorum: Önerilen çizgi romanınız nedir şimdi ideal oku?

Sorgulamak zihinler bilmek ister,

Beau Smith

Uçan Yumruk Çiftliği

www.flyingfistranch.com

Leave a Comment