Hayaller gerçekleşir! WKRP Total Serisi geliyor

Geçen ayın sonunda çıkan Total Hill Street Blues DVD seti hakkında bestelediğimde, gerçekten bu bağırmayı umduğumu söyledim! Fabrika, Cincinnati’deki WKRP için benzer bir set yapacaktı. Ha! Onu aradım! DVD’deki TV şovları (bağlantı artık mevcut değil) bu bağırıyor! “şovun ev video haklarını lisansladı ve sitcom’un dört mevsimi de bir pakette bir araya getirmeyi planlıyor”.

Sitcom bir radyo istasyonu hakkında olduğundan, müzik şovun önemli bir parçasıydı ve haklar geçmişte bir sorun oldu. 2007 yılında, gösteriden sahnelerden kurtulma noktasına kadar bile lisans maliyetlerini önlemek için kapsamlı kesintiler yapan ilk sezon sürümü oldu. Shout’tan resmi bir kelime yoktu!, Ancak hayranların gurur duyabileceği sürümleri ortaya koymak için ellerinden geleni yaptıklarını anlıyorum. Hiçbir zaman dilimi açıklanmadı, ancak çabanın devam ettiğini duymaktan heyecan duyuyorum. Aynı şekilde, günümüzde bazı retrospektif röportajlar ve hatırlamalar yapmalarını umuyorum.

Bu Müzik Tartışma Forumu, müziğin şovda ne kadar kapsamlı olduğunu tam olarak açıklıyor. Mevcut olabilecek her şeyi beklemiyorum, ancak not ettikleri gibi, bazı sahneler dahil olan melodiye bağlıydı, bu yüzden umarım önemli kullanımlar temizlenir. Görünüşe göre hayranlar bağırıyor! Bunu on yıldan fazla bir süredir de yapın. Bazen sabır ödüllendirilir.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Tumblr

İlgili Mesajlar:

Tam Hill Street Blues şimdi DVDIT’in Çağdaş Çağ’ın en önemli TV şovlarından biri ve şimdi Total Hill Street Blues serisi DVD’de Shout’ta sunuluyor! Fabrika. Bağırmak! Gerçekten güzel, fan bilinçli paketler yapıyor. Gösteri 1981-1987, 144 bölüm arasında, burada 34 diskte yer aldı. Bir … dahil olmak üzere ekstralar var.

WKRP müzik, Cincinnati’de yaklaşan WKRP’yi almayacağım gibi beklenenden daha kapsamlı kesimler: sonuçta toplam ilk sezon DVD seti. En azından, müzik kesintilerinin bu açıklaması doğruysa değil. Bu DVD sürümünde, biraz daha yarım düzine orijinal müzik kayıtları kaldı. … Fox’un iyi olması mümkün.…

Automoman DVD’de Shout! Muhtemelen beni en çok heyecanlandıran son San Diego Con’dan ifade son derece aptalca: Bağır! Fabrika Automan’ı DVD’ye getirecek! Bağlantıda kontrol edebileceğiniz gibi o aptal şov için önemli bir sevgim var. TVSHOWSONDVD (bağlantı artık mevcut değil) Kısaca referanslı…

Leave a Comment