Alex Toth’un Deneyim için Bravo, IDW

Medya Sürümü tarafından toplanıyor – Alex Toth’un Magnum Opus Bravo, ilk kez kitap türünde toplanıyor! IDW’nin Amerikan Çizgi Roman Kütüphanesi’nden gelen bu lüks ciltli, Dahi’nin Jesse Bravo’nun oynadığı üç hikayenin de, 30 yıldır basılı olmayan orijinal grafik kitap da dahil olmak üzere isteksiz Swashbuckler’ın oynadığı üç hikayeden oluşuyor.
Yeni baskının editörü Dean Mullaney, “Dünyanın dört bir yanındaki Toth hayranları, Bravo’yu basılı olarak görmek için uzun yıllar boyunca istila ediyorlar” diyor. “Şimdi, Toth ailesiyle özel bir plan yaparak bir gerçeklik haline geliyor. Bu, ancak uzun zamandır ortaya çıkan ‘rüya’ işlerinden biri daha. ”

Taraftarlar, Alex Toth tarafından boş karalamalar bile çalışmaktan zevk almanın yanı sıra toplanan Bravo için deneyim için yeni hazineler kullanıyor. Benzer şekilde, daha önce hiç görülmemiş kalem pürüzleri, ön çizimler ve hikaye parçaları da ek olarak, Toth’un asla baskı görmemiş bir baskısı için kendi renklendirme örneklerine ek olarak ve-40’dan sonra depolamadan freeed olarak eklenir. Yıllar – bazıları Bravo’nun orijinal 1975 Fransa’daki ilk baskısı olması gereken şeyin renklendirilmesi!

“Olabilir” Bravo’nun tarihindeki tipik konudur. Toth, 1975’te bir Fransız yayıncı için orijinal 48 sayfalık hikayeyi üretti, ancak organize grafik kitap, bu yayıncı çizgi roman bölümünü kapattığında asla baskı görmedi. Sanatçı Amerika’da yayınlanan grafik kitabını görmek istedi, ancak hikaye Warren dergisi The Rook’ta serileştirilene kadar yarım on yıl boyunca uykuda kaldı. Bundan altı yıl sonra, iki ekstra Bravo kısa öykü de dahil olmak üzere Kanada’daki Dragon Woman Press tarafından dergi tarzında bir versiyon yayınlandı. Daha sonra Toth, işten çıkmış bir Texas yayıncısı için ilk on iki sayfayı renklendirdi ve çok daha fazla swashbuckling masalına başladı, sadece bir avuç sayfadan sonra onları ağırlaştırmaya bıraktı.

Deneyim için Bravo’nun yukarı ve aşağı geçmişi, birkaç Not ile sona eriyor, birkaç Eisner ve Harvey ödüllü Alex Toth: Brilliant Trilogy’nin stiliyle eşleşen tek bir ciltte toplam hikayeler var. Bu sadece bir çizgi roman koleksiyonu değil, bir fonlama “E” etkinliği. Alex Toth ve onun en büyük yaratımı, her zamankinden daha yüksek uçuyor!

HC, PC, 100 s., 9.5 ″ x 13, ”34.99 $, ISBN: 978-1-63140-350-7

Tüm Sanat © Alex Toth Estate

IDW Publishing Hakkında
IDW, San Diego, California’da bulunan ödüllü çizgi roman, grafik romanların yanı sıra ticaret ciltsizleri yayıncısıdır. Lisanslı ve bağımsız başlıkların çeşitli kataloğu ile ayırt edilen IDW, Hasbro’nun The Transformers, G.I. Joe ve benim bit midilli; Paramount/CBS’nin Star Trek; Nickelodeon’un Teen Mutant Ninja Turtles; 2000AD’ın Hakimi Dredd; Rocketeer; Toho’nun Godzilla; Chris Ryall ve Ashley Woods’un zombi vs robotları; Eisner ödüllü Walter Simonson’dan Ragnarök; yanı sıra Eric Shanower’ın ödüllü ikilisinin yanı sıra Gabriel Rodriguez’den bit. IDW aynı şekilde geleneksel çizgi roman baskıları Yoe! Kitaplar, Yoe ile ortaklık! Studio, IDW sanatçının sürümleri ve en iyi raf prodüksiyonları.

IDW’nin eleştirel ve hayranlık uyandıran serileri sürekli olarak yeni ortamlara geçiyor. Şu anda, Jerry Bruckheimer Films ve Disney, Dünya Savaşı robotuna dayanan bir fonksiyon filmi üretiyor; Dwayne “The Rock” Johnson ve Warner kardeşler Ashley Wood’un Lore’una dayanan bir film yaratıyor; Michael Bay’ın Platinum Dunes ve Sony, Zombies vs. robotları filme getiriyor, Alex Kurtzman Universal’da Locke & Crucial’a dayanan bir sinema filmi yaratıyor.

Bunu Paylaş:
Paylaşmak

Reddit
Twitter

LinkedIn
Tumblr

Telgraf
Pinterest

Facebook
Cep

Naber

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

Comiclist Önizleme: Alex Toth’un Deneyim Sanatçısı baskısı HCMedia sürümü – her çizgi roman hikayesi Alex Toth’un Drew’tan Toplam Orijinal Sanatı tuttuğu tek kişi macera için Bravo’ydu. Bu sanatçının baskısı, çizgi romanları çizmek için çevrimiçi bir “nasıl yapılır” programıdır. Tam olarak nasıl çizeceğini görüyoruz…
21 Şubat 2017in “Çizgi Roman”

Comiclist Önizlemeleri: Ticari Ciltsiz Tpfirst Deneyim için Bravo! Alex Toth’un Magnum Opus’u, Genius’un üç hikayesinin de Jesse Bravo, Knock-ant-Pilot ve isteksiz Swashbuckler’ın oynadığı üç hikayeden oluşuyor. Benzer şekilde, olağandışı kalem pürüzleri, ön çizimler ve hikaye parçaları da dahildir.
9 Haziran 2019in “Çizgi Roman”

Comiclist Önizlemeleri: Alex Toth’un Deneyimi Sanatçısı Edition HC (2. baskı) için Bravo, çizgi romanların en önemli ve önde gelen sanatçılarından birinin sanatında ve tüm zamanların animasyonunu canlandırıyor! Macera için Bravo: Alex Toth Sanatçı Edition Alex Toth 978-1-68405-948-5 $ 125.00 ABD 27 Eylül 2022null

Leave a Comment