DC Comics Zombies ve bu Ekim

gelen Vampirler Serisi Dceed franchise’ın böyle bir hit olduğunu düşünerek, DC Comics’in ölümsüz havuzuna geri döndüğünü mi? Bekle, yanlış şirket. Herhangi bir oranda, DC Comics süper kahramanlarının zombilerle ve vampirlerle savaştığını kim görmeyi sevmez? Batman’ın zombilerin kafalarını iyi niyetli Batarang’larla kestiğini resmediyor. Bu arada, Poison Ivy, etrafındaki tüm vampirleri bıçaklamak için güçlerini kullanıyor. Tabii ki, bu sahneleri görebilir ya da görmeyebiliriz, ancak bu yıl daha sonra gelecek DC vampirleri görev gücü Z alıyoruz.

Zombies ekibi olan Görev Gücü X, DC Comics’ten yeni bir sürekli dizi olacak

(Resim: DC Comics)

İlk seri olan Görev Gücü X, Korkuluk’un neredeyse tüm bireyleri ve Arkham Asylum’daki personel üyelerini Bane de dahil olmak üzere öldürdüğü A-Day olaylarından sonra toplanır. Bane, ölü kalmak için de önemli bir karakter, ancak onu diriltmek istemediler. Şimdi zombi Bane alıyoruz! ZOMBİ. Freakin ‘. YIKIM. Ancak Bane, yeni DC Comics serisi için bir araya gelen kötü zombilerden sadece biri. İfadenin açıkladığı gibi:

x

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 saniye 12 dakika, 40 saniye

Canlı
00:00
12:40
12:40

“Bir günde, çok sayıda Gotham şehrinin çok fazla tehlikeli ve dengesiz suçlu, Arkham Asylum’a yapılan bir saldırıdan sonra öldü, şimdi de hayatta ikinci bir olasılık elde ediyorlar. Gizemli bir hayırsever, yeni bir görev gücü bir araya getiriyor ve onları yönetebilecek tek kişiyi işe aldı, acımasız bir ölümden geri dönmenin nasıl bir şey olduğunu anlayan biri: Red Hood. Şimdi Jason Todd, yakın zamanda ölenlerin bu ekibini çevreleyen sırrı çözmek zorunda kalırken, Gotham City’nin şimdiye kadar yaşamış en kötü suçlularından birkaç diziye liderlik etmek zorunda. Adam-bat. Arkham Şövalyesi. Serseri. Bay Bloom. ”

Yazar Matthew Rosenberg’in yanı sıra sanatçı Eddy Barrows’un dizisi, alanı gelecekteki devlete köprüleyen Batman Endişe Belirleme etkinliğinden çıkacak.

Kısıtlı bir çizgi roman dizisi olan DC vampires, Adalet Ligi’ni vampir ordularına karşı çukurlar

(Resim: DC Comics)

Bu Cadılar Bayramı gelen zombilerin yanı sıra DC Comics Maxi-Series DC vampirlerinin başlangıcı. Bu bağımsız bir hikaye, tıpkı DCEED’in başladığı gibi. Ancak, elbette, kendi dünyasına dönüşebilir. Aslında, James Tynion IV, Rosenberg ile birlikte yazarken ve sanat üzerine Otto Schmidt ile büyük olasılıkla olmalı. DC’nin açıkladığı gibi:

“DCEED’in geleneklerinde, James Tynion IV, Matthew Rosenberg ve Otto Schmidt’in (Future State: Catwoman) zihinlerinden yeni, korkunç bir hikaye geliyor. DC Vs. Vampirler, Adalet Ligi’ni bir hile vampir ordusuna karşı çukurlaştıracak ve kahramanlarımızı kime güvenebileceklerinden emin olmayan özel, bağımsız bir on iki sayı maxiseries. ”

Görev Gücü Z’nin yanı sıra DC vs Zombies’in ilk problemleri 26 Ekim 2021’de tercih ettiğiniz çizgi roman tüccarında sunulacak.

Peki, DC Comics’in vampirlerin yanı sıra zombilerle ilgili her şeye girmesine ne inanıyorsunuz? Süper kahraman zombi Bane’ye hazır mıyız? Yanıt hayır. Biz değiliz.

Leave a Comment